Poszukujemy osób z inicjatywą, chcących się rozwijać, potrafiących pracować w zespole i szybko adaptujących się do zmian.
Prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@cortexchemicals.com

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o następującej treści:

  1. • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym zgłoszeniu/ CV zgromadzonych przez Cortex Chemicals Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Malczewskiego 8, dla celów rekrutacji.
  2. • Wyrażam zgodę na udostepnienie moich danych osobowych spółce powiązanej: Purinova Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65 dla celów rekrutacji.
  3. • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych także dla celów przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Cortex Chemicals Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie przy ul. Malczewskiego 8 a także w przypadku udzielenia zgody na udostępnienie danych: Purinova Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów rekrutacji. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem pracy jest obligatoryjne, w pozostałym przypadku jest dobrowolne. Udzielona przez Państwa zgoda może być wycofana w dowolnym momencie a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.