W dniach 7-9 listopada będziemy brać udział w dwóch międzynarodowych kongresach organizowanych przez wydawnictwo Farmacom w Łodzi. Będą to Kongres Świata Przemysłu Farmaceutycznego oraz odbywający się równocześnie Kongres Świata Przemysłu Kosmetycznego.

Opisywane kongresy organizowane są regularnie od wielu lat. w tym roku będzie to już 8 edycja Kongresu Kosmetycznego i 9 edycja Kongresu Farmaceutycznego. Dzięki temu, że dotyczą one dwóch współpracujących ze sobą branż stwarzają doskonałą okazję do integracji, a także pozwalają dostawcom poszerzyć grono odbiorców swoich produktów. Co roku bierze w nich udział ponad 360 firm oraz przedstawicieli kosmetyków i leków.

Merytoryczną część organizowanych wydarzeń stanowić będą seminaria dla producentów trwające równolegle w kilku salach wykładowych. Przy okazji organizowane są również targi, na których na stoisku numer 12 będziemy prezentować produkty dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej. Już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z ofertą Cortex Chemicals.

W programie znalazła się również wieczorna gala, która z pewnością będzie doskonałą okazją do integracji przedstawicieli obu branż z dostawcami. Ciekawym punktem będzie także wycieczka techniczna do fabryki partnera specjalnego – Sensilab Group Polska.

Do zobaczenia w Łodzi!

Wydarzenia branżowe Łódź